Unique 6,5mm 925 zilveren armband graveren ID0065SL
Artikelnummer: 10011446
(27)
Selecteer grootte en gravure
Lengte
In deze groep moet één element worden geselecteerd.
op voorraad
Levertijd: 2-4 werkdagen
(direct leverbaar)
Personaliseerbaar accessoire - 925 zilveren armband met graveermogelijkheid
Exclusieve curb armband in 6,5 mm breedte, echt 925 sterling zilver met een plaatje dat gegraveerd kan worden (bv. naam, datum, enz.). De armband heeft heel fijne eindringen en een karabijnsluiting van juwelierskwaliteit. Graveren is aan beide zijden mogelijk.
Modelnummer ID0065SL
Kleur zilver
Merk Unique
Materiaal 925 Sterling Zilver
Oppervlak gepolijst
Sluiting Karabijnsluiting
Gewicht (19cm) 14,3g, (21cm) 15,8g, (23cm) 17,3 g
Breed 6,5 mm
Sterkte 1,7 mm
Graveergebied 6,5 x 40,0 mm