Brilladia 18 karaat witgouden ring met Diamanten DR0111SL-18KW
Artikelnummer: 10032812
Kies ringmaat
Maat
In deze groep moet één element worden geselecteerd.
Productie artikel
Levertijd: 6-7 weken
Kroon op het werk - Ring met betoverend ontwerp en echte diamanten
Deze ring van gerhodineerd 18 karaat witgoud is een absolute blikvanger: de ringkop doet denken aan een kroon of de bloemkelk van een krokus en is bezet met pavé-gezette briljant-geslepen diamanten (36 in totaal, 0.32 ct), net als de helft van de ringband. De hoofddiamant (ca. 0.30 ct.) komt zo nog beter tot zijn recht. De kleur van de briljant geslepen diamanten is geclassificeerd als Fine White (Top Wesselton) en de helderheid van de stenen valt in de SI categorie (kleine insluitsels). De hoofddiamant is gecertificeerd door het vermaarde Gemological Institute of America (GIA). Dit certificaat geeft informatie over de herkomst, de echtheid en alle andere waardebepalende kenmerken. De binnenkant van de ring kan naar wens met laser gegraveerd worden. De smalle ringband zorgt voor een aangenaam gevoel bij het dragen. In onze diamanten juwelen hechten we niet alleen veel belang aan uitstekende kwaliteit, maar ook aan ethische aspecten. Daarom komen onze diamanten uitsluitend uit conflictvrije bronnen.
Modelnummer DR0111SL-18KW
Kleur zilver
Merk Brilladia
Kleur (steenset) wit
Ringtypes Solitaire Pavé
Materiaal 18K Witgoud
Oppervlak hoogglans gepolijst, gerhodineerd
Ringmaat 48 mm - 64 mm
Gewicht ohne Hauptstein ca. 2,7 g
ca. 2,6 g
Breed 6,5 mm
1,9 mm
Sterkte 1,8 mm
1,6 mm